0322 248 49 10

FİYAT KATALOĞU

Hakkımızda

 

Tam 38 yıldır Cam-Ayna-Dekorasyon konularında size hizmet veren Firmamız, Duş Kabin üretiminde 9. yılına girmiştir... Kalite ve güvenle sizlerin ihtiyacına sunmuş olduğu KRİSTAL DUŞ KABİNLERİMİZ'e; Adana'da 38 yıldır faaliyet gösteren kuruluşumuzun verdiği GARANTİ, sizler için en büyük teminattır. Gelip-geçici veya dün kurulup, bugün kapanan, verilen garantinin arkasında olmayan bir çok fima tanıyorsunuzdur. Bizim hizmet anlayışımız; DİNAMİK ÇALIŞMA TARZI, GÜVENİLİR GARANTİ, SÜREKLİ KENDİNİ YENİLEME ve UYGUN FİYATTIR.

 

KRİSTAL DUŞ, 6 modelle imalata başlamış, bugün ise 36 ÇEŞİT ile Türkiye'deki en büyük çeşit zenginliğine sahip firmalardan biri olmuştur. Türkiye'nin saygın firmaları tarafından üretilen bütün duş teknelerine ve jakuzilere uyum sağlayabilen duş kabini üretttiğimiz için, takdirlerinizi gurur ve mutlulukla yaşıyoruz.

 

İnsan hayatında banyonun gereksinimi hepimizce malumdur.Rahat ve huzur içinde bir banyo için ORTAM çok önemlidir.Eskiden TÜRK HAMAMI vardı, bu alışkanlığımız apartman kültürü ile birlikte yerini küvet, duş teknesi veya sadece duşa bırakmıştır. Bizde bu ihtiyaçtan dolayı banyolara, Duşkabini üretiyoruz.

 

Duşkabini sayesinde en soğuk havalarda bile sıcak suyun akması ile birlikte kabin içerisinde oluşan buhar üşümeden banyo yapmanızı sağlayacak ve aynı zamanda dışarıya su sızdırmadığından çevreniz kirlenmeyecektir. Bunun bilincinde olan firmamız Türkiyedeki tüm seçkin Küvet, Jakuzi ve Tekne üreticilerinin her modeline uygun DUŞKABİNİ üretmektedir. Her banyoya uyum sağlayabilecek duşkabinlerimizi beğeninize sunuyoruz.

 

Sağlıklı banyolar dileriz

Saygılarımızla

Gn.Md. Samim SANRI

Kalite Politikamız

Kristal Duş olarak amacımız, üretim, ürün ve hizmet kalitesinde öncü bir kuruluş olmaktır. Beklentimiz, yenilikçi, çağdaş, atılımcı yaklaşımlarla müşterilerimize üretilen ürün ve hizmet kalitenin sürekli korunacağı ve geliştirileceği güvenini vermektir.

 

Misyonumuz

Değer, hedef ve stratejilerimiz doğrultusunda, duşakabin ve cam sektöründe teknolojik gelişmelere ve değişimlere uyumlu, insana ve çevreye duyarlı, ürün ve hizmetlerinde kalite ve güvenilirlik ilkelerinden ödün vermemektir..

 

Vizyonumuz

Duşakabin ve Cam sektöründe ürün ve hizmet alanında yurt içinde lider, yurt dışında da tercih edilen bir marka olarak ebedi müessese ve dünya şirketi olmak.